Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IOS-re letölthető az Adobe...

IOS-re letölthető az Adobe Flash Player 9, vagy annál magasabb verzió?

Figyelt kérdés
Van egy iPad-em, de amikor pl. Honfoglalózni, Kvízpartozni, vagy neten akarok vele játszani, azt írja ki, hogy töltsem le az Adobe Flash Player 9-et, vagy annál magasabb verziót, viszont amikor rákattintok, azt hozza ki, hogy nem lehet letölteni.

2012. nov. 19. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Az iOs nem támogatja a Flasht.
2012. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Nincs, mert Jobs anno nem jött ki az Adobe-val jól..
2012. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
nincs rá flash, mert nem engedélyezték , mert akkor flash játékokkal játszanának ,nem a fizetős alkalmazásokkal
2012. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Multigod97 ***** válasza:
46%
ezek közül egyik sem igaz. Azért nem támogtaja a Flash-t, mert az elképesztően sok energiát emészt fel, sokkal lasabb lenne a böngészés és a fele lenne az akumlátor időtartama
2012. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Így is gagyi az aksiideje.. Akkor ha flash-el menne, még fele ilyen tudású sem lehetne.. :D

+1ok, hogy miért ne vegyek almát, mert shit a rendszer, és tényleg gagyi, mintha valami béta vackot próbálnék..

2012. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Multigod97 ***** válasza:
62%
Na, remélem midneki látta a kommentedet! Ez olyan tipikus "Huaweiem van ezért én ismerem az androidot és az apple meg milyen szar" gyerek vagy. Béta? te használtál már egyáltalán bármit amin iOS megy? :"D gagyi akksi-idő? 10 óra nekem nem tűnik rossznak
2012. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Na, remélem midneki látta a kommentedet!"

Szeretném, ha látná "midneki" a kommentemet. Nem történne semmi. Maximum valaki kivédené a készüléket.

"Ez olyan tipikus "Huaweiem van ezért én ismerem az androidot és az apple meg milyen szar" gyerek vagy."

Nincs Huawei-m. Most lehet akármilyen készülékem. Az iPhone-ban nem láttam semmiféle kihívást, amitől egyedi lenne. Oké, hogy gyors, de mostmár van Jelly Bean.

"Béta? te használtál már egyáltalán bármit amin iOS megy?"

Béta, mert hiányzik belőle, de igaz, ez a kijelentés még pozitív dolog lenne az iOS számára. Amúgy igen, használtam 1 i4-et 1 SGS2 mellett, és érdekes dolog, de az S2-ért nyúltam rögtön, ha akartam valamit csinálni a készülékkel. Az i4-et fél év múlva eladtam. Csak pár játékra tudtam használni, ami az Androidra nem elérhető, mert a többire ott volt az S2.


Gagyi, mert 1 SGN2 mellett eltörpül az aksi ideje. Azért az a 10 óra elég kevés. Az iOS-ben amúgy a készenléti idő fogott meg, mert volt mikor 1 hétig bírta repülő üzemmódban..

2012. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mert android böngészőiből is gondolkodnak rajta hogy kiszedik a flasht. Egyszerűen akkora erőforrás igényű és annyira instabil hogy valami eszméletlen. Mintha valami összekókányolt vacak lenne. Az asztali PC-men Windows alatt is nagyon sokszor kifekszik pedig elvileg azon "nagyon stabil" Gondolom az "Adobe plugin nem válaszol" üzenet nem csak nekem ismerős.



Viszont ha jól tudom van iPad-re és iPhone-ra olyan böngésző ami támogatja a flasht. Most nem tudom hirtelen a nevét de egyik ismerősöm tudott vele honfoglalózni iPad-en. Majd megkérdezem hogy mi a neve és leírom.

2012. nov. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
juj, az nagyon jó lenne!! köszi! :)))
2012. nov. 23. 13:34
 10/12 anonim válasza:
100%
Puffin Web Browser a neve!:)
2013. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!