Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem engedi a Mozilla...

Miért nem engedi a Mozilla Firefox 10.1 verzió feltelepíteni a Adobe flash playert?

Figyelt kérdés
Adobe Flash Player 11.1.102.62 ezt akarja frissíteni letöltöm de a telepítés felénél mindig ezt írja ki: please close the following programs to continue. És ennélkül nem tudok videót nézni az indevideon. Pedig az előső verziót letöröltem a gépről ugyis probáltam és akkor se ment végig a telepítés.
2012. febr. 16. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A Firefox be volt zárva a telepítés közben? Mert csak úgy lehet.
2012. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Akkor zárd be az(oka)t a programo(ka)t, amit kér. A böngésző alapból nem futhat a telepítés során.
2012. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos egyre több a gond a legfrissebb Firefox verziókkal.

Nekem is ütközött néhány programommal. Mérgemben letöröltem és egy régebbi verziót használok, de a frissítéseket letiltottam.

2012. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze már többször olvastam és bezárom a mozzil-átminen progit is bezártam ami megy a gépen nem ment semmi még letöröltem az előző adobe flash playert és mindig itt megakad
2012. febr. 16. 13:17
 5/8 legendavagyok01 ***** válasza:
OFF: Valahogy nekem meg nincs bajom a firefox-szal, a 4-es volt nagyon gázos, de azóta semmi gond, pedig három gépen, három különböző oprendszeren van fenn.
2012. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 legendavagyok01 ***** válasza:
A Firefox-ban próbáld meg letiltani a bővítményeket a telepítés idejére (különösen pl. realplayer,hasonló), hátha felmegy.
2012. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bezárás után nézd meg még a Feladatkezelőben is, nem fut-e a háttérben a Firefox.
2012. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm bejött hogy a bövitményeket titsam le letitotam az összeset és igy feltete :)
2012. febr. 16. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!