Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Közeleg a karácsony és terveze...

Közeleg a karácsony és tervezem, hogy egy tablet kerüljön a fa alá! De nem tudom milyet kérjek? Természetesen az olcsóságok közül. Néztem a DPS Dream 7-et, DPS 9-et és a MyAudio 7 708W készülékét. Ez tetszik nekem a legjobban: lent

Figyelt kérdés

www.myaudioworld.com/tabletpc/series-708w/

Véleményeket várok. Normális tesztet is belinkelhettek. Köszi



#tablet #MyAudio #tablet7
2012. nov. 21. 21:19
 1/4 anonim válasza:

Na, ez engem is érdekel csak emiatt szólok hozzá.


Kérdező! Bocs az offért, de anyuka vagyok. A lányomat is nagyon érdekli a tablet, de bavallom őszintén lövésem sincs hogy mi ez konkrétan. Mit tud, mit nem. stb.

A segítség jól jönne ezen a téren. Előre is köszönöm.

2012. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A teblet valólyában egy óriás okostelefon... Élvezetesebb rajta a játék,film,net stb. ezért szórakoztató elektronika. Csak ugye álltalában az olcsó sz*r a drága vagyjó vagy nem. Na valójában amiket felsoroltam tabok közül ezek azok amik már pár hónapja tartják az olcsó toplistát. De a jók között is van legjobb és eziránt kérdezősködöm.Melyik a leg???
2012. nov. 21. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni melyiknek van magyarorszagon rendes szervizhálózata, ha gond adódna vele.. nekem Wayteq tabletem van 35ezer volt... és elégedett vagyok vele, amire nekem kell böngészés,filmezés arra tökéltes.
2012. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja amit még érdemes tudni, hogy az olcsókba nincs 3G modem, szóval Wifi hálóztra van szórúlva az aki netezni is szeretne. Vagy esetleg usb-es modemmel megoldható a 3G
2012. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!