Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-on játszottam és...

Xbox 360-on játszottam és egyszer csak befagy a játék. Utána kikapcsolom újraindítom, megint megy a játék 1 darabig és megint ezt csinálja. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan annál a pontnál fagy meg a játék?
2012. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát,úgy csinálja hogy befagy 1 pontnál,aztán 2x kb eljátsza ugyanezt és tudom tovább folytatni,aztán 1 pontnál megint ugyanez.A dvd-vel lehet probléma vagy mivel?
2012. nov. 24. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Flashelt az xboxod?

Nekem volt régen egy flasheltem,és pont ez volt a hibám,szerintem a flash lett rossz,nem frissítetted úgy a dashboardodat hogy rádugtad netre,??

2012. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen flasheltetve van,de mindig szakemberhez egy jó ismerősömhöz viszem frissíteni,szóval nem hiszem hogy ez a baj,szerintem a dvd lehetett rosszul kiírva
2012. nov. 27. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!