Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet android 4. 0 ban...

Hogyan lehet android 4. 0 ban megcsinálni hogy ha kikapcsolom a telefont akkor a játékok és appok ikonjait ne dobálja szét a menüben a mobil?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem csinál ilyet, szóval nem tudom jól értem-e, az a probléma, hogy az különböző appokat te szépen elhelyezet a homescreen-en, és ha újraindítod a telefont akkor megváltozik az elrendezés?
2012. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pontosan!!!!!
2012. nov. 24. 10:17
 3/4 A kérdező kommentje:
nem a home screenen hanem a menü ben
2012. nov. 24. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek semmim köze, hogy hányas Android. Valami más lesz a hiba. Milyen készülék? Én ugyan nem használom (SE Live With Walkman és Sony Xperia Go), de ha jól emlékszem van olyan app vagy beállítás amit ha aktiválsz, az általad sorba rakott ikonok mindig ugyanott maradnak. Ha mégsem, dobj egy sw frissítést neki.
2012. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!