Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vtech Vsmile gép ausztriából...

Vtech Vsmile gép ausztriából kompatibilis az itthon kapható kazettával?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy a menüje német lesz vagy magyar? Nem volt még ilyenünk és szeretnénk a kisfiúnknak venni de mi csak angolul tudunk, esetleg lehet rajta nyelvet állítani? Vagy hogy működik ez a gépezet? Valaki segítene?
2012. nov. 28. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vegyetek. Használt PS2 többet ér. Arra is vannak ilyen mászkálós játékok.


De megnéztem neked:


"The V.Smile range of consoles are apparently not region-locked. While the console itself come in NTSC and PAL versions and the BIOS on the consoles appear to be region specific (distinguishable from the speech sample played in the screen after the V-Tech logo when the console is started with no cartridge inserted), games purchased from an NTSC region would play on PAL systems and games purchased in PAL territories will also play on NTSC systems."


Szóval mindegy hol veszed menni fog.

2012. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Igazából 4 évesnek lenne, a PS nem túl komoly neki? Vagy a Vsmile-t hamar kinövik? Valamilyen egyszerűbb "mászkálós-összegyűjtős" játékra gondoltunk.
2012. nov. 28. 19:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj még valami, hol tudtad megnézni ezt a leírást?
2012. nov. 28. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt volt a leírás:

[link]


PS2 komolyabb igen.

Mondjuk 4 évesnek én nem vennék ilyen konzolokat. Fiatal még ahhoz, hogy a gép előtt görnyedjen. 6 éves kortól lehetne szerintem.

2012. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!