Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Halk basszus?! Mit csináljak,...

Halk basszus?! Mit csináljak, hogy fejhallgatóval és sima hangszóróval is szóljon? (FL9-ben szerk. Zene)

Figyelt kérdés

Nemrég készítettem egy hip-hop instrumentált Fruity Loops 9-ben. Fejhallgatóval dolgoztam, mert a laptopom hangszórója sosem volt az igazi.

.mp3-ba konvertáltam, kész.


Az a bajom, hogy fejhallgatóval tisztán és kellő hangerővel szól a basszus, viszont anélkül - trágya. Konkrétan tök üres, egyáltalán nem adja vissza a notebook hangszórója.

Átküldtem egy haveromnak, nála sem szól a notebook hangszóróból, csak ha maxra feltolja a hangerőt. Fejhallgatóval nála is rendben van.


Ilyenkor mi van? Mi lehet a baj?

Hogyan állítsam be, hogy mindkét esetben jól szóljon? :/


2012. dec. 1. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A laptop hangszórója soha nem fog úgy szólni, mint a füles!
2012. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt értem, na de jó lenne, ha legalább egy picike hangot adna. Mert jelenleg semmit, így meg élvezhetetlen a zeném, fejes nélkül. :(

Egyébként a fejhallgatóm is elég ergya.

2012. dec. 1. 22:22
 3/4 anonim válasza:
Túl mély a basszus, ezért nem tudja leadni a laptop hangszórója, próbálj EQ-val olyan basszust kikeverni ami 150 Hz ig legalább kinyúl! De vigyázz mert ha ezt túlzásba viszed akkor mélyládán nem fog jól szólni!
2013. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a tanácsot-tippet! megpróbálom. :)
2013. okt. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!