Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy fontos kérdés Pc kormánnya...

Egy fontos kérdés Pc kormánnyal kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne az kérdésem, hogy melyik kormány a jobb? Megéri használtan megvenni? Valamelyik kompatibilis lenne az Rfactorral? Jó ezekkel játszani? Csak mert láttam már 100 felett is :) Karácsonyi ajándék lenne a kettő közül valamelyik. Mondanátok véleményt róla?

Logitech Wingman Formula GP

Genius SpeedWheel RV



2012. dec. 2. 22:47
 1/2 Br3nor válasza:

A geniust nem ismerem. A wingman nálam elég jól szuperált de nem bírta sokáig vadonatújan vettem és 4-5 hónap rfactor után már voltak vele gondok.

Ha belefér a keretbe vegyél inkább Logitech MOMO Racing-et. Manapság már nem lehet olyan drága. én 3 éve vettem újonnan és még mindíg hibátlanul megy. Egyedül a pedállal lehetnek bajok, mivel pár hét alatt kijön rajta egy kisebb széria hiba, viszont van hozzá részletes leírás neten, azzal 20 perc alatt kész van.

2012. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Haffi válasza:
A legjobban egy Logitech G27 kormánnyal járnál. Csúcskategóriás és néhány helyen csak 80ezer.
2012. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!