Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hozzáértő személy tudna...

Hozzáértő személy tudna segíteni? TV összekötése Házimozival ill. laptoppal!

Figyelt kérdés
Adott egy nem fullHD TV melyhez vettem egy házimozit régebben, ami szintén nem tud fullHD filmeket lejátszani. Próbálkozok olyannal hogy a laptopról játszom le a fullHD fimet és HDMI kábellel rákötöm a TV-re, így megjelenik rajta a film és hang is, viszont így a házimozin nincs hang. Megpróbáltam hogy audio kábellel összekötöttem a laptopot a házimozival, hogy csak a hangot átküldjem rá és úgy játsszam le, viszont amint bedugom a HDMI kábelt a laptopba a hangot nem küldi tovább a házimozira csak a TV-re. Meg lehet ezt a dolgot oldani valahogy, análkül hogy új házimozit vennék? Létezik olyan HDMI kábel ami csak videót továbbít a hangot pedig külön kábellel átküldhetem a házimozira? A Tv-n sajnos nincs audio kimenet, szóval ez a lehetőség kilőve...
2012. dec. 3. 15:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!