Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen házimozit ajánlanátok?

Milyen házimozit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

max: 70.000 Ft-ig

minimum: 850-1000 Wattos kellene


2012. dec. 5. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ilyen házimozi nem létezik, vannak ugyan amiknél kis 15*10*20 centis hangfalaknál ráírják, hogy az egész rendszer maximális teljesítménye 1000W, de az csak ámítás, de lehet óriási tv-hez kapni Tescoban vagy egy műszaki boltban olyan cuccot kapni ennyiért amivel már maximális a mozis élmény.
2012. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sony DAV-DZ660

[link]


SAMSUNG HT-TZ 315

[link]


LG HT902TB

[link]


Én ezeket néztem ezekről mi a véleményed?

2012. dec. 5. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik szép, biztosan szép hangjuk is van, én az elsőt venném meg, ott a teljesítményértékeknél azért ott is ott van az a 850W, de a hangfalszett kialakítása szép, igényes, és biztos szép hangja is van, én megvenném.
2012. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Akkor a Sony házimozit veszem:D

Amúgy nagy lehet a külömbség egy 1000 w és 850 w házimozi között?

2012. dec. 6. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, igazából ezek között nincs amúgy sem nagy különbség.

Egy 300e forintos, magad által összeválogatott(erősítő+hangfalak) házimozi között és egy ilyen között van csak nagy különbség, de az már óriási.

2012. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!