Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus Eee PC 2G Surf Netbookom...

Szkájvokör kérdése:

Asus Eee PC 2G Surf Netbookom van. Sok helyen olvastam, hogy Linux op rendszerrel jobban menne. Ugyanúgy megy az USB wifi adapter Linuxon is? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értek a Linuxhoz , de ha ezt a leírást követed akkor gyors lesz !

[link]

2012. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem a telepítés után még trükközni sem kell a wifivel a linuxon, mint a másiknál.


Ajánlom rá:


[link]

2012. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A netbookon 2 GB HD-m van, és bár az ubuntu is kisebb, nem engedte telepíteni. A Mintnél várható ilyen probléma?
2012. dec. 8. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen!

Ha ennyire kicsi helyed van, érdemes valami mini usb oprendszert használnod.

[link]

2012. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
üdv! ugyan ilyen gépem van xp vel. próbálkoztam az ubuntuval én is,és nem ment rá. a pendrive os rendszereket felejtsd el.... egy helyen olvastam talán arról,hogy "lubuntu" rendszer fér rá erre,de nem találtam megfelelőt erre,úgyhogy marad az xp..... legalábbis,míg nem tudok nagyobb ssd t beletenni.... remélem tudtalak tájékoztatni a tapasztalatommal valamennyire...
2013. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!