Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudok venni Playstation...

Dark12 kérdése:

Hol tudok venni Playstation 2-es gépet olcsón Chipelve?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Magán embertől...keress az expresszen
2012. dec. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 9. 01:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Vatera.hu


De sajnos mindenki a régi fosát árulja drágán.

2012. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tőlem :p nincs chipelve, de megoldható, minden extrát adok hozzá, 5db játékkal, limitált tengerkék kar, limitált tengerkék memória, minden kábel + slim :) 13500Ft (20-25 lehetne talán a rendes használt ára, legalábbis én annyiért láttam.) írj privátba vagy ha tudsz akkor az e-mail címemre :) küldhetek képet
2012. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meggondolnám mivel (legalább is én ugy tudom), hogy ma már nem igen chippelnek szal ha megveszed (lehet) hogy veheted majd az eredeti játékokat hozzá.


Jó chippelt gépet (ha szétnézel rendesen) 20 ért veszel

2012. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én nem vennék chipelt gépet,nagyon szét vannak hajtva.Inkább egy jó állapotú nem chipeltet,esetleg később ezt magadnak chipeltetheted(bár ma már nem olyan drágák a PS 2 eredeti játékok és SOKKAL tovább bírja a gép ha ezekkel nyomod).
2012. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bírom mikor azt mondják hogy nem olyan drágák tegyük fel 1000Ft ért veszel 1-et neked 10 kell az 10ezer forint megunod nem tudod eladni mert a kutya nem veszi már őket veszel újabbakat még több pénz lehet hogy nem is fog tetszeni és csak kidobtad

Így meg leszedet test kell marad kiviszed és elteszed

2012. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Először is ha 1000 ft-ért veszel egy játékot akkor eladni is eltudod,hülyeség hogy nem lehet eladni.Ha venni akarsz egy játékot,hogy ne ess abba a hibába hogy nem tetszik,előtte nézel egy két videót meg hozzászólást róla a neten.A mai világban sok ember nem tud még megvenni egy ps3-at meg x boxot ezért marad a ps2 ami már megfizethető.

Ha szerinted drága 1000 ft egy játékért akkor inkább vegyél egy pakli kártyát(bár akkor szerintem az is sokba lesz).

2012. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jah főleg ha yugioh kártya XD

Kül ps3 at má veszel 60 ezerért ami "annyira (mint régen volt) nem is drága)

Én inkább megpróbálnék összespórolni 1re

2012. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!