3ds vagy ps vita?

Figyelt kérdés
melyikett éri meg jobban megveni,melyikre vanak jobb játékok

2012. dec. 8. 11:33
 1/5 anonim válasza:

ps vita szerintem.

Van 3ds-em tapasztalatból mondom csalódás volt, bár a vitát nem ismerem,biztos az a jobb.

a 3ds végül is elvakított, mer csak a 3D-t néztem benne, csak ezért akartam megvenni, de ajátékok csalódások voltak.

A kamera felbontása pedig pocsék, sztem.

2012. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Haveromnak volt vitája, megvette a gravity rusht, ami jó volt, aztán nem talált olyan játékot, ami ps3 mellett érdekelte volna, míg 3DSre sok jó játék van ami nagykonzol mellett is érdekes lehet, elég megnézni a resident evil revelationst, a monster hunter 3 Ut, a paper mario sticker starst, kingdom hearts 3dt, a 3ds xl kijelzőjén szerintem elég szépek a játékok.


persze akinek nincs nagykonzolja az vehet vitát, és arra veheti a játékokat.

2012. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem ps vitám van sok játék van csak jó drágák de gondolom a 3ds re is mostanába már a vita olcsóbb lett inkább azt vegyél
2012. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem 3ds van. NEM BÁNTAM MEG!!! nagyon brutál kis gép. Rendkívül jó játékok jönnek ki rá, és nagy tévedés, hogy rossz a graf. Nekem adja ez a 3d, gyakorlatilag nélküle alig használom a cuccot. PS Vita nekem annyira nem jön be. A másik sírás a hardcore játékok hiánya a 3ds-eken. Szerintem elég sok jó hardcore game jön ki rá, bár igaz, hogy több rá a casual. A 3ds szerintem szebb is, és a nintendo jobban foglalkozik ezzel a kézi konzollal, mint a sony a sajátjával. Ha tényleg Sony cuccot akarsz venni, akkor egy telót vegyél, nekem most adják nagyon. Mégegy: Nem értettem soha a sony felkapottságát, és a "rendszer adatok emlegetését". Igen, egy vita-nak nagyobb a belseje (képletesen), de őszintén, most nem azért vesz meg egy ember egy gépet, mert henceg az adataival. Én psp vs ds nézetben is mindig a nintendo kütyüt ajnároztam, de hidd el nem hiába, mert szerintem nagyon kiforrott cuccai vannak a cégnek. Meghát, ha vissza emlékszel a ps1 vs n64-re n64 klasszikusai manapság is híresek szerintem, és utólag belegondolva azért volt ott tudás. Na, de mindegy 3DS, és kész. Vagy 3DS XL, bár szerintem jobban néz ki a kicsi 3ds :)
2013. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# szerinted ha kérdés 2012-12-08 11:33 ben jelent meg mennyi esély van arra hogy megvette? 99,8% XD
2013. máj. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!