Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történhetett az Xbox360...

Mi történhetett az Xbox360 kontrollerével?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Régebben volt egy fehér Arcade 360 konzolom, de az 2011 decemberében meg is adta magát .

Ahhoz volt egy kontroller, de mikor a halálánál volt a gép kezdett szarakodni : nem kapcsolt be csak századjára meg ilyesmi .

3-4 hónapja kaptam egy Slim gépet, persze van hozzá kontroller , de jobb lenne 2db ! :D

Nem tudjátok mit tudok kezdeni a régi fehér kontrollerrel ? Mondták már hogy talán érintkezőhibás stb. stb.

Szétszedni nagyon nehéz mert nincs ilyen speckó kulcsom .

Akármivel próbálkozom, akármilyen elemmel nem kapcsol be, olyan volt hogy apa szétszedte megnézte és körülbelül 2óra alatt sikerült 5másodpercre bekapcsolni de ki is kapcsolt mire felhozta.

Előre is köszönöm.



2012. dec. 9. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Akármilyen alkatrész hibás lehet benne. Ezzel nem tudsz mit csinálni.
2012. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aztán vigyázz, nehogy a hibás kontroller tönkretegye a konzolodat. szetintem vagy vidd el szervizbe, vagy 5000Ft körül már lehet kapni ilyet. én is ezzel próbálkozok jatekaim . hu-n nézd meg, ott sok olcsó dolgot lehet találni
2012. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már hogy tenné tönkre? Ha nem értesz hozzá akkor felesleges írni, mert csak megzavarod a kérdezőt.
2012. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!