Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire kell a vásárlásnál...

Mire kell a vásárlásnál odafigyelni?

Figyelt kérdés

A fiamnak összedobja a család a pénzt karácsonyra, és veszünk neki egy Xbox 360-at, ugyanis ez a leghőbb vágya. Csak az az igazság, hogy közülünk senki nem ért ehhez, és ebben szeretném a hozzáértők segítségét kérni, hogy mikre kell odafigyelnem a vásárlásánál. Nem akarom a legdrágábbat megvenni, mert arra nincs keretem, de a legolcsóbbtól meg félek, hogy nem lesz elég jó, vagy hibás lesz, vagy nem tudom. Mik azok a paraméterek, amiknek feltétlenül meg kell felelnie a gépnek, hogy lehessen rajta kényelmesen játszani?


Minden választ előre is köszönök!


2012. dec. 9. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg mennyi pénzed van rá (nem vagyok NAV-os) és megmondom melyik a legjobb abban a kategóriában. Az új gépek között csak merevlemezben meg "kütyükben"(kinect,joy) különbség van, az alapgép csak 2 féle van a winchestert leszámítva(slim,fat) a slim jobb.
2012. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
50-et terveztünk, de az árakat elnézve, ha máson spórolunk, maximum 60-ra ki tudom egészíteni. Amúgy ne haragudj, de a második mondatodat az első öt szóig értettem :S
2012. dec. 9. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Mind a kettő megéri.

Ez mind szép és jó de játékokat honnan fog szerezni rá a gyerek? Mert erre nem lehet ingyen játékot tölteni csak venni lehet ami 4-10k között lehet használtan.

2012. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!