Milyen tabletet vagyek?

Figyelt kérdés
Ipad minin gondolkoztam. Szerintetek megér 100k-t?

2012. dec. 10. 15:37
 1/7 Multigod97 ***** válasza:

1. nem csak 85K?

2. sok tablet van. én modjuk nem vagyok annyira oda a kicsikért, de az iPad 9.7"-osat mindenképpen tudom ajánalni.

3. ha az Androidot szereted, akkor Note 10.1 vagy Tab 2 10.1, de van Asus is

2012. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
100k kereken. :D
2012. dec. 10. 16:24
 3/7 A kérdező kommentje:
vegyek*
2012. dec. 10. 16:26
 4/7 Jófej:D ***** válasza:
Mire akarod használni? Nekem concorde tab novum van és megvagyok vele elégedve. Eddig még egyedül egy játék nem indult el rajta, a többi meg simán futott. Jól lehet rajta netezni is, egyszerre ha több programot futtatok nem fagy le. De ha olyat akarsz ami jó fényképet csinál akkor nem ajánlom.
2012. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jófej:D ***** válasza:
Még hozzátenném hogy ennek az ára 61 ezer körül van.
2012. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Multigod97 ***** válasza:
Igen, az a baj, hogy az "ilyenek", mint te (ne vedd sértésnek, csak nem tudtam ezeket az embereket megnevezni) most meg vagytok elégedve a ConCorde Tabbal is, meg más olcsó tabokkal, de ha tartósabb ideig használnátok iPadet vagy egy erősebb Androidos gépet, akkor észrevennéd, hogy már nem is annyira jó az a Concorde
2012. dec. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jófej:D ***** válasza:
Épp ezért írtam hogy aszerint válasszon mire akarja a kérdző használni. Ez csak egy ólcsó példa volt. De az apple termékeket mindig többért adják mint amennyit érnek. De ha a pénz nem akadály jó az apple. Vagy egy asus. Azok minőségibb termékek. De nekem elég a concorde is.(2. válaszoló voltam)
2012. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!