Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket válasszam az alábbi...

Melyiket válasszam az alábbi laptopok közül?

Figyelt kérdés

S.O.S.


Hosszú távra akarok, ebbe az árkategóriába, megbízható gépet. A processzor és a videokártya között van csak különbség. Árba nem sok...


Internetezés , film nézés, Counter Strike : Source , zene hallgatás, talán - talán újabb játékokra bár nem valószínű (tudom játékra nem alkalmas a laptopok) ezekre használnám.


Processzor sorrend:

1. i3 380M

2. B980

3. B970


Videó kártya sorrend:

1. GT 635

2. GT 630

3. GT540M


Várnék olyan válaszokat, hogy

- ki melyiket választaná?

- ha van valakinek ilyen típusú laptopja vélemény róla, tapasztalat.

- esetleg ha valaki vásárolt már ezek közül az üzletek közül mi a vélemény, tapasztalat.

- a 2 Packard Bell közül mennyi és mibe van különbség a chipkészlet miatt?


A válaszokat előre is köszönöm, folyamatosan nézni fogom ,gyorsan a héten kell döntenem, ezért kérek s.o.s. segítséget !



2012. dec. 10. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Lemaradtak a linkek... XD

Pótolom:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. dec. 10. 19:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó, főleg a proci miatt.

Ezek közül nézegess:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mért rosszak ezek a procik?
2012. dec. 10. 19:49
 4/6 A kérdező kommentje:
most jól megkavartál :D az inteles procikat már értem, amd nem akarok semmiképp de gyengébb a videokártya (610)
2012. dec. 10. 19:55
 5/6 Berti_92 ***** válasza:

[link]


Azért látszódnak a különbségek a videókariknál :D

Én őt vinném amugy:


[link]


Nem kötekedni akarok, de ha nem fogsz videót renderelni fullHD-ban, akkor nem fog kelleni ezeknél erősebb processzor. nem kell megijedni, bőven ki tudja hajtani ezeket a videókártyákat ezek a processzorok. De csak hogy lásd :


[link]


Azért jelöltem ki a phenom2 X4et is, mert nekem pl olyanom van, egy 6650m-el (szintén kijelöltem a felső képen), és bőőven kihajtja. szóval bőven elegendő z a processzor, nem fogsz lassabb rendszert kapni, viszont érezhetően jobb 3D-s teljesítményt azt igen :P

Tehát szerintem messze a linkelt lenovo a nyerő ebben a versenyben, még az iponos kelléga linkjeivel is összehasonlítva.

2012. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod , nem kötekedésnek fogtam fel :D

Hát még nem tudom melyik lesz, de az is lehet, hogy csak jövőre veszek most lemegy a shopping aztán le lesz értékelve az össze én meg majd jól megveszem jó óóócsón őket :D legalább is ez a terv :D

2012. dec. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!