Most vettünk egy Logitech Fusion webkamerát, és nem működik?

Figyelt kérdés
A logitech.com -ról letöltöttem a telepítőt,fel is tettem a gépre de csak a hang megy és a kép nem.(Mit csináljak,Kérlek segítsetek.)
2009. aug. 21. 09:55
 1/4 anonim válasza:
Nekem is logitech van, teljesen jól müködik. Adtak hozzá egy cd-t nemde? :) Azt fel kell telepiteni, felrak egy kis nemtom milyen nevü programot, de am az csak akkor kell ha valamit fel akarsz venni s ksmerával. Msn-en valo használathoz abszolult nem kell semmi programot telepiteni...illetve azt a windfos felrakja magának/elvileg/. Start menü-vezérlöpult-rendszer-Hardver fül-Eszközkezelö - na ha ezt megtaláltad akkor elvileg látod mi van a gépre telepitve,meg mivel van bibi..ha bibi van valamivel kijelölöd,nyomsz egy delete billenytyüt, majd egy frissitést, ekkor ujra probálkozhatsz felrakni. Menni fog az :)
2009. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csodálom,hogy nem adtak hozzá telepítő lemezt,hol vettétek? Nekem 1 éve Logitech pro 900-som van,fel lett telepítve a saját lemezével kamera + mikrofon egyben és msn.-n vagy skypén azóta is működik.
2009. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hang van kép nincs az már "jó előjel". Hol nincs kép? Mert az MSN esetén ki kell jelölni, hogy használja az adott webkamerát! Eszközök > Hang és videóbeállításai részt nézd át!
2009. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Adtak hozzá csak teóm vette Amerikába és otthagyta a házába.
2009. aug. 21. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!