Milyen márkájú laptopot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Feltételek:

- 4 GB-os RAM (rá kell férnie 2 programnak: Phoptoshop és Indesign)

- max. 150 000 Ft-ot szánnék rá


Nekem a Dell és az Acer márkát mondták. Én nem nagyon értek ehhez, ti mit ajánlotok?


2012. dec. 12. 17:42
 1/7 anonim válasza:
A lenovoknak jó az ár érték arányuk. Viszonylag olcsók, megbízhatók és biztos van 4 gb-ram-os is. Szerintem elég elnyűhetetlenek.
2012. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Phoptoshop és Indesign a suliba kell, azon kívül csak netezésre használnám, tehát nem kell semmi játék vagy ilyesmi.
2012. dec. 12. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Toshibám van 138 000-ért vettem egy éve. Tökéletes!
2012. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább egy üzletbe dobatnám össze, olyat amilyet én akarok. A Ram, videokártya, stb... ezeknél legalább tudod, hogy milyen márka kerül bele, kérhetsz valami jó megbízhatót is, ami 5 évig is jó, garanciával.
2012. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző: laptop-ról van szó.


Egyébként Lenovo-val nem tudsz befürödni, illetve mindenki egyetért azzal, hogy az jó, míg hiába dicsérik sokan a Dell-t vagy az Acer-t, sokan fikázzák is, Lenovo-t szinte senki.

2012. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát laposban nem igazán értem, hogy mit dobatnál össze, max a RAM-ot tudod bővíteni és ha szorzózár mentes, akkor a procit húzni. Esetleg még egy SSD-vel tudod kicsit gyorsítani a notidat, de még mindig nagyon el vannak szállva az árakkal. Szombaton veszem át a notim, ami egy Acer 5560G lesz. Nem itt veszem a noteboookstoreban, hanem az Euronics-ban. Sajnos csak péntek este kapok fizut, szóval szombaton már rohanok érte! Így is le kellett ma raknom egy 20-as foglalót, annyira viszik!:) Bár nem igazán az általad megjelölt kategória, de nem lehet rossz gép. Szombaton kiderül. Ha szeretnéd, akkor egy kis használat után leírhatom a tapasztalataimat.:)

Üdv!

2012. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Naná, hogy a linket lehagytam! [link] Elnézést, későn vettem észre!:(
2012. dec. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!