Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az ipod classic lejátszómhoz...

Az ipod classic lejátszómhoz segítség kellene, hogy lehet rátölteni, segítenétek?

Figyelt kérdés
Már meg van az ITUNES, de nem értem, hogy kell zenét tölteni a lejátszóra!
2009. aug. 21. 21:09
 1/2 anonim válasza:

Először be kell importálnod a zenéidet itunes-ba. File/import to libraryval megteheted. Az itunes ezután tagek alapján Artist/Albums/Genres kategóriákba teszi a zenéidet. Érdemes egy kis időt eltölteni a zenék rendezésével, mert ha nincsenek rendesen vagy egyformán tagelve, akkor káosz lesz :). Lehet, hogy furán hangzik, mert a windowsos filozófiával kicsit ellentétes, de macen minden progi így működik.

Ha beimportáltad és rendszerezted a zenéidet dugd be az ipodot a géppe. Ekkor itunes-ban megjelenik oldalt a ikonja. Konfiguálni is kell azt hiszem, de gondolom ezt már megtetted, nevet adtál neki stb. Ha már látja az ipodot, rámész és bepipálod, hogy milyen playlistet, videót, podcastot stb. tegyen fel, aztán rányomsz, hogy sync.

Remélem érthető voltam:)

2009. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ez bonyolult és tele cvan szakszavakkal jobb klikk társitás itunes kihuzod az ipododat és ujra bedugod és fel is rak ja rá én is igy csinálom már 1 éve
2010. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!