Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri kisüttetni...

Hancock22 kérdése:

Szerintetek megéri kisüttetni a playstationt?

Figyelt kérdés
Mert rengetegen mondják hogy miért nem süttetem ki és akkor az írott cd-t meg a pendrive-ot is le tudja játszani.De azóta se süttettem ki.Szerintetek?

2012. dec. 14. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, én eleve úgy vettem, 4 évvel ezelőtt, azóta már minden létező értelmes játékot végigjátszottam rajta... ez kicsit drága lett volna ha mindet meg kell vennem.
2013. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De azt mondják hogy nagy a kockázata annak hogy valami ez miatt elromlik egy idő után és nem fog működni,meg azt is hallottam hogy nem 100% hogy sikerül kisüttetni.Ez igaz vagy csak egy tévhit?
2013. jan. 4. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Üdv a kisüttetésel nagyobb a kockázat mint a flaselt memo cardal én azt ajánlom ha van rá mód én szinte lemez már nem is használok minek kijátszod félredobod ennyi így penre rakva addig használom amíg tetszik max letörlöm ha már nem kell de attól még tömörítve ki írhatod pl egy divix lemez filmek mellé és ha kedvet kapsz a játékhoz csak újból felteszed a penre.
2013. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!