Milyen fajta fejhallgatót érdemes venni? Ami nem megy tönkre egyhamar.

Figyelt kérdés

Mindenképpen zárt legyen, és mikrofon egyáltalán nem szükséges, én úgy tudom, hogy a vezetékesek jobban szólnak, és az áruk is barátságosabb. Amit nem tudok eldönteni, az az, hogy circumaural vagy supraaural legyen? Nincs sok pénzem ár, úgy 4-5 ezer, de ha szükséges elmegyek 6 ezer-ig. Főleg zenehallgatásra, akár utcán, akár otthon, valamint skypeolásra használnám! Tudnátok fajtákat mondani, olyat keresnék, ami elég sokáig kihúzza!

u.i: nem a külső a legfontosabb, de nekem tetszenek a nagy párnás, és vastag pántos, fekete fejhallgatók!

Előre is köszi mindent!



2012. dec. 14. 22:11
 1/1 anonim válasza:

Igen, jól tudod, a vezetékesek jobbak és olcsóbbak is.

A cicumaurális az egész füledet körbeöleli, a supraaurális pedig ráfekszik a fülkagylódra. A circumaurális mindenképpen kényelmesebb.

Az a helyzet, hogy olcsó és jó fejhallgatókból nem valami széles a választék. Amit ajánlani tudnék, az a Maxell Retro DJ. 5 ezer ft. körül van az ára, zárt, elvileg az egész füledet körbeveszi, és fekete színű.

Íme egy teszt róla: [link]

És a boltok:

[link]

2012. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!