Nekem88 kérdése:

Üdv! Tegnap vásároltam, pontosabban tegnap kaptam kézhez a t-home-tól rendelt Sony bravia-tvm. Estére előjött (vagy csak nemvettem észre eddig) középtájt egy zavaró pixelhiba. Ilyenkor mi a teendő? Van esély a cserére? Köszönöm előre is

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, felhívod a T ügyfélszolgálatát, elmondják mi a teendőd.
2012. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha futár hozta akkor 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól ha esetleg nem akarnák kicserélni.
2012. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem normális boltból is megvehetted volna !
2012. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak gondolom itt volt rá egyszerű hitel.
2012. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Így van itt kamatmentesen adták.Sok helyen pl Eur... THM 44% .Na azért nem mind1.Közben utánaérdeklődtem,a "Tések" adtak egy telefonszámot,hogy holnap hívjam fel.pesten egy Sony márka szervíz.Úgy gondolom ez nem az én dolgom lenne...

Természetesen ha egy év mulva történik vele valami,esetleg pont ez üsse kő.Nade egy teljesen új tv-nél azért elég zavaró.Köszönöm a válaszotokat.Ha valaki esetleg tudna konkrétumot,vagy járt hasonló cipőben,kérem ossza meg velem! Köszönöm :)

2012. dec. 16. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
cseréltesd ki minél hamarabb, a pixelhibás monitorokat például csak 3 napon belül cserélik, utána már nem
2012. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Úgy gondolom ez nem az én dolgom lenne... "

Nem te vetted?

2012. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De...De mivel mondhatni elég hamar hibás lett,ezért magával a Sonyval intézzék el ők.javítani úgy sem lehet.Én a tétől vettem a tvt.Nem a Sony-tól.Ha te veszel egy Tvt vagy laptopot pl az euro-ba,és estére valami baja lesz,gondolom nem egyből az Asus-t hívod és nm odaviszed,hanem mérgedben,vagy ép nem oda ahol vásároltad...Cseréljék ki vagy intézzék el ők...Idővel persze más a képlet
2012. dec. 17. 09:45
 9/9 anonim válasza:
Szia! most rendeltem én is tv-t! Kb mennyi idő mire kiszállítják a tv-t?Én pénteken intéztem,szóltak h kedden jönnek bekötni a tv-t!Ekkor hozzák a tv-t is?
2013. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!