Hiába teszem fel a Free McBoot-ot egy SCPH 90004 2C-s készülékre az uLaunchELF-el mikor ujra indítom minden a régi, de a kártyán ott vannak a feltelepített adatok. Miért?

Figyelt kérdés
Na az a lényeg hogy felírtam egy cd-re az uLaucnELF 4.40es CD verzióját amit letöltöttem az sksapps.com-ról, aztán a Free McBoot- 1.8b Noobie Package ( minden benne van ESR.ELF,SMS.ELF,HDLOADER.ELF,BOOT.ELF ) verzióját is letöltöttem felraktam pendrivera.Beteszem a CD, elindul az UlaunchELF, belemegyek a MASS-ba elkezd villogni a pendrive, ez jó, elindítom a telepítőt, és akármelyik verziót rakom fel, vagy a normal-t vagy a multi-t ( hiba nélkül ) mindig mikor rámegyek hogy launch FMCB újra indul és bejön az alap menü hogy BROWSER és SYSTEM CONFIGURATION, és ennyi, mikor bemegyek a BROWSER-ba és a memória kártyára ott vannak a mappák amiket felrakott, Légyszives segítsetek, kellene az SMS, meg hogy tudjak játszani is írott játékokkal, KÖSZI!!!

2012. dec. 17. 05:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Jajj elnézést és egy PlayStation 2 (PS2) készülékről lenne szó!
2012. dec. 17. 15:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Üdv az mcboot-1.8b csak a 8b verzioson mükszik 2c már nem!

De a www.eurasia.nu megtalálod a mcboot 1.8c talán az már fut rajta.

2013. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!