Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A héten vásároltam egy TP-LINK...

A héten vásároltam egy TP-LINK TL-WDR3500 300M Routert. És nem kapcsolódik az internethez. Probléma lejjebb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ezelőtt egy tp linket használtam semmi gondom nem volt vele amikor összeraktam. De most összeraktam a routert vezetékek a helyén minden és nem kapcsolódott a netthez sehogysem. És ha leveszem a routert és csak a sima net modem marad akkor van internet. Azt írja a 3. hálózati kábel nincs bedugva. És megpróbálok kapcsolódni és nem sikerül vmi ppoe és vissza számol. Mit csináljak? (Bocsánat a hibákért)

2012. dec. 18. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem boldogulsz vele,hívd fel a támogatást.

8-16-ig. 061 445-2210

2012. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

"vmi ppoe és vissza számol. Mit csináljak?"


Ugye nem a számítógépeddel akarsz csatlakozni a router ellenére? Ha routered van, akkor azzal kell csatlakozni. Belépsz a webes felületére és mindent szépen beállítassz.

2012. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos windóz hét van a gépeden, az csinálja a hibát!

Tegyél fel Linuxot!

2012. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hatlábú Farkas ***** válasza:

En is azt javaslom, hogy a routerrel kellene fellepni a netre, es nem a windows al.

(amugy en is linuxos vagyok)

2013. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!