Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 újratelepítés után...

Windows 7 újratelepítés után nem kapcsolódik a gépem az internethez, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
pedig állítólag mennie kellene
2011. nov. 9. 15:02
 1/5 DannyZuko ***** válasza:
nyilván a hálózati kapcsolatok nincsenek beállítva és/vagy maga a hálókártya drivere hiányzik...
2011. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és azt honnan tudnám letölteni? vagy h egyáltalán milyen kell?
2011. nov. 9. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Az alaplapi telepítő lemezen rajta kell hogy legyen a driver ami kell a háló karihoz.Ha meg nincs meg az a lemez akkor nézd meg milyen az alaplapod,Üsd be a google ba hogy,????? alaplap háló kártya driver letöltés.Töltsd le,telepítsd és mennie kell.
2011. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DannyZuko ***** válasza:
65%

Első vagyok... Ha nincs internetje, akkor hogyan töltse le? :)))) Na. Ha a hálókártya drivere nincs fent, akkor valóban aza alaplapi teleítő cd-n kell megkeresd és/vagy egy másik gépen le kell töltsd és telepítened kell. Ha az internetkapcsolat nincs beállítva, mert pl jelszavas internet, vagy adsl stb..., akkor a hálózati kapcsolatoknál új kapcsolat, kapcsolódás az internethezz és ott beálogatod, h milyen kapcsolatod van.


Hogy megvan e a hálókártya drivere, azt a startmenü/vezérlőpult/rendszer/eszközkezelőben tudod ellenőrizni. van e hálókártyád, vagy nincs... Ha nem bírnál vele, akkor írj csak. Napoi 1-2x ránézek gyakorikerdesekre...

2011. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hasonló problémával küzdök.

Én telepítettem ethernet illesztőprogramot és egy darabig volt internet, aztán frissítéseket telepített és azóta megint nincs internetem. Nektek volt ilyen? Tudtatok vele valamit csinálni?

2017. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!