Melyik jobb? 1, Samsung MM-E430D micro-hifi vagy 2. Logitech Z623 hangfal ( wireless bluetooth adapterrel )? Elsősorban a Bluetooth miatt néztem őket a telefonommal való csatlakoztatással. Kérlek h bőven fejtsétek ki az érveiteket.

Figyelt kérdés

1, Samsung MM-E430D micro-hifi: www.samsung.com/hu/consumer/televisions/audio-systems/audio-systems/MM-E430D/EN

2. Logitech Z623 hangfal www.logitech.com/hu-hu/product/speaker-system-z623? crid=47 ( wireless bluetooth adapterrel: www.logitech.com/hu-hu/product/wireless-speaker-adapter? Crid=47



2012. dec. 18. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Hangfalak esetében a méret a lényeg, én a samsungot venném, mert az valószínüleg jobban szól, érezhetően nagyobb a teljesítménye a logitech-hez képest.

A samsungban van rádió plusz jobb csatlakozási lehetőségek: hdmi kompozit usb-out.

A logitech leírásából űgy látom hogy nincs beépítve bluetooth, csak a készülékhez csatlakoztattható BT vevő, ami nincs a csomagban

2012. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!