Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak én akarok Logitech...

Csak én akarok Logitech vezetéknélküli egeret?

Figyelt kérdés
Bejártam pár éve Kecskemét nagyjából összes számítástechnikai boltját, nem kaptam. Most szintén, ahogy kimondom, hogy Logitech és vezetéknélküli, vagy nincs vagy rendelésre van. Máshol is így van? Miért nincs az, hogy bemegyek és simán veszek egyet ami nem miniatűr notebook egér? Mondjuk még ilyen sincs sok helyen készleten.

2012. szept. 1. 14:00
1 2
 1/19 tamasoft ***** válasza:
Nem csak Te akarsz. De relatíve drága, azért nem tartanak a boltok. És elözönlötték a boltokat az olcsó gagyi, vagy félgagyi cuccok. De nem is relatívan drága, hanem az árukészlethez viszonyítva drága. Viszont megéri az árát, mert hosszú évekig bírják a Logitech termékek.
2012. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van. Nagyon klassz. (Y) :D
2012. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Rendelj neten... mi tart vissza? :)
2012. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

14:09 - Pont ezért akarok Logitech egeret, drága, de egyszer kell megvenni, évekig jó. Legutóbb mikor egeret akartam venni, szintén nem volt márkán belül olyan amit akartam. Amit vettem, igaz vezeték nélküli, de pici, hangos és hamar merül, továbbá a vevője is pendrive méretű. Pár hónapig használtam aztán kénytelen voltam visszatérni a régi vezetékes egeremre, most is ezt használom.

14:14: :D

14:15: 3-5 nap mire megérkezik, nekem meg most kellene. Mindent netről rendelek, mert semmi normálisat nem lehet kapni itt, de hogy még az egeret is rendeljem mert nem tartanak minőséget... Mindegy, ez lesz.

2012. szept. 1. 14:23
 5/19 anonim ***** válasza:
Én a Media Markt-ban vettem. Nézted ott is?
2012. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi nálunk is van 6 vagy 7 számítástechnikai "szaküzlet", de én oda soha a büdös életben nem tenném be a lábam... :)))) Mindent netről rendelek, sőt, amikor PCX-nél ingyenes szállítás volt egérpadot is onnan rendeltem, pedig csak 1000FT volt...
2012. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
14:26: Igen, néztem. Van, kicsi és ahhoz drága, hogy kényelmetlen legyen használni. Valamint "rádiós" volt, Bluetooth-os egérnek egy jobban örülnék, bár ha találnék rádiósban megfelelőt, nem gondolkodnék a megvételén.
2012. szept. 1. 14:30
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi a fenének cordless? Lassú, cserélni kell az elemet, drága. Engem jobban zavarnának a hátrányai, mint az a kis madzag.
2012. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Laptop mellé kell, hordozom is, kényelmetlen mindig dugdosni, meg a kábellel szórakozni. Már utóbb nem is vittem egeret, de a touchpad az még rosszabb. Egy normális vezetéknélküli egér szerintem nem luxuskategória, hogy ne engedhessem meg magamnak.
2012. szept. 1. 15:17
 10/19 tamasoft ***** válasza:
Egy minőségi Logitech cordless egérnek az adaptere kb 3 mm-re áll ki az USB aljzatból, és kb. félévente, a jobbakban évente egyszer kell elemet cserélni, egy 1.5 V-os ceruzát. Szóval hátránya nincs igazán.
2012. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!