David76 kérdése:

Ps3 átalakitó Eu us?

Figyelt kérdés
Helló arra lennék kiváncsi,hogy létezik-e olyan átalakitó,ami az itt megvásárolt ps3 at átalakitja amerikai használatra.Met megyünk amerikába és az itthon vásárolt ps3 am at is kivinném!(hallottam már olyat is ,hogy az ottanit átlehet alakitani itthonira de az itthonit ottanira nem Ez igaz?)

2012. dec. 19. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Kell a villásdugóhoz egy adapter, de ilyet bármelyik dollar store kínálatában megtalálsz:

[link]


Kell a videójel átalakításhoz is okosság:

[link]

2012. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2012. dec. 19. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:

És egyet ne felejts el ellenőrizni, hogy 100-240V van-e a működési feszültségnél megjelölve.

Nekem úgy rémlik nem szerelik univerzális tápegységgel a készüléket, így vagy EU, vagy US hálózaton megy önállóan.

2012. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha van egy ps3 superslim 12 gib esem,akkor csak kell vennem egy villásdugót és flaschelni kell? a 3.55 ös flasch jó?Szóval ennyi lenne a dolgom?
2012. dec. 21. 15:01
 5/6 A kérdező kommentje:
és a müködési feszültséget,hol tudom megnézni?
2012. dec. 21. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:
A hátlapjára van írva.
2012. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!