Sima Xbox Classicot vagy Ps2-t érdemes venni?

Figyelt kérdés
Kérlek csak a kettő közül válasszatok. Indoklás jó lenne.

2012. dec. 19. 19:45
1 2
 1/11 tataboy ***** válasza:
Szerintem playstasion2-t mert az később jött ki mint az xbox classic és jobb az irányítója is,meg több játék van rá amit könnyebben is tudsz rá szerezni.
2012. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
PS2 egyértelműen.Még a mai konzolokhoz képest is jobb játékfelhozatala van
2012. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom mert a ps2 is nagyon tetszik és szeretem de az xboxra a halo játékok jönnek be igazán. Ps2-re a ratchet..stb.
2012. dec. 19. 21:05
 4/11 anonim ***** válasza:

PS2-re is megjelent rengeteg FPS játék tessék válogass:


[link]


Ahogy görgetsz lefele,kattints a Browse All Games-re így a teljes listát látni fogod

2012. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi.:D
2012. dec. 19. 21:22
 6/11 anonim válasza:
Xbox classicon nem hiszem hogy olyan sok HALO lenne, PS2 nem rossz volt nekem is olcsón be lehet szerezni, jelenleg is jönnek ki rá játékok, de sajnos egy elég szomorú a játék minősége, értem ezalatt azt hogy pl az NFS Undercover PS2-n egy nagy kalap szar, a kocsik nagy részben eltérnek, a pálya is teljesen más, elégé egy lébutítót rendszer. tudom írtad a 2-ö közt válaszunk de én még is azt mondom hogy vegyél XBOX360-at vagy egy PS3-at, használtban jót megtudod kapni 40-50eft körül. PS2-t vettem anno én is hogy megnézzem milyen a konzol világa hogy ne költsek rá mert eladni nem tudom annyiért, de az FPS játékokat kell egy kis idő de nagyon jól meg lehet szokni, végig tolod a Gears of War 1 2 3-at és menni fog. kb fél év után vettem egy Xbox-t.
2012. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Használtan konzolt nem érdemes venni
2012. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
fél év körülig lehet
2012. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És honnan tudod hogy az illető az igazat mondja a konzol életkorát illetően?
2012. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem volt mind2, és azt kell h mondjam h dönts az EXKLUZÍV játékok alapján ( amik csak az egyik konzolra jelentek meg)

Ps2:

- God of War részek

- Gran Turimso részek

- Rachet & Clank részek

- Jak & Daxter részek ( a Renegade k*rva jo lett )


Xbox Classic:

- Halo részek

- Forza Motorsport részek


Ha igy sem tudsz dönteni, akkor annyit mondok még h XBOX Classicot ujonnan nem tudsz venni sehol, már nem is gyártják, totál leált a támogatása, ráadásul játékot se szerzel rá egykönnyen.... hogy mi a helyzet PlayStation 2 vel? Csodák csodájára megtudod venni ujonnan is akár, erös a játékfelhozatal, ráadásul tudsz is venni hozzá játékot.....az én xboxomat pont emiatt adtam el.. a ps2 miatt.

Na ennyit erröl...Sok Sikert a döntésben! :D

2012. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!