Mi lenne jobb gamelésre?

Figyelt kérdés

Először is az lenne a kérdés,hogy gamelésre mit vegyek inkább,ha nem nagyon akarok pénzt adni a játékokra?Xbox 360 , PS3 vagy egy gaming PC?

Találtam egy PC-t 150 ezer forintnak megfelelő áron,nem tudom hogy megéri-e?Olyan játékokat szeretnék játszani rajta,mint pl. COD Black ops 2,Dirt3,Dishonored,legtöbb verziója a NFS-nak (pl.Most Wanted,shift2..) , WRC rally,Assasins Creed sorozat,Medal of Honor,Skyrim,Halo2,Enemy Unknown,Metro 2033 stb. ilyen stílusú FPS/RPG/Racing játékok érdekelnek.

Ezek elmennének egy ilyen PC-n? :

Intel Core i5 3330 3GHz 6MB cache

ATI Radeon HD 7750 1GB

8GB DDR3 1333MHz RAM

1TB 7200 Rpm Sata3 HDD


Megérné ez 150-ezerért?



2012. dec. 23. 13:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Attól függ hosszú távra tervezed e. Ha igen akkor a pc csak egy darabig lesz jó,mert azt mindig újittani kell,hogy menjenek rajta a legújabb játékok. Konzolnál ilyen nincs probléma nincs. Csak játék kell bele.
2012. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
úgy 2-3 évre tervezem,ennyi ideog elmenne egy PC nagyobb tuning nélkül?
2012. dec. 23. 14:14
 3/27 anonim ***** válasza:
Még tovább is,de nem biztos hogy az akkori játékok fognak is menni rajta.
2012. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Nézd egy gaming PC 500.000Ft-ról kezdődik azaz fél milliótól de az se lesz elég sokáig,kb 2-3 évig aztán elavult lesz :)

konzolnál nincs ilyen tegyük fel 6 éve megvetted a PS3-at azaz 2006-ban és még máig jó,nem kell fejleszteni + olcsó is és hihetetlen grafikát kapsz ps3-nál a multi ingyenes,PC meg nem jó mert ha max grafikán akarsz játszani mondgom erős gép kell ami drága is és minden évben venni kell valami jó drága cuccot,de hamarosan kijön a ps4 azt is megéri majd megvenni asszem 2014-ben jön ki és azzal is el lehetsz 7-8 évig

2012. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Huh,hát nem tudom őszintén,mert PS3ra meg kell venni a játékokat és pl. Egy cod black ops 2 több 10ezer.Ìgy lassan 10 játék annyit fog érni mint az egész konzol.
2012. dec. 23. 15:20
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

Hát szerintem ez így kevés 150k-ért. Ráadásul nem is jó az 1 terrás vinyó. Kellene egy rendszerlemez, ami kisebb, max 250g, és akkor elég lenne egy 5400-as tároló lemez is. Egy 7770-et érdemesebb lenne megvenni.


Nekem van konzolom is, pc-m is. Bárki bármit mond, a pc-n szebb grafika. Viszont előbb utóbb elavul, utána már az újabb játékoknál le kell venni, eléri a konzol szintjét, majd csúnyább lesz, és végül el sem fut rajta a játék. De ez jópár év alatt történik. Kb két évente érdemes fejleszteni egy masinát. Ha hagysz a processzorban erőtartalékot, elég VGA-t cserélni. Szerintem most nem éri meg konzolt venni, mert nemsoká generáció váltás lesz. A next gen konzolba már érdemes beruházni.

2012. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Aha értem és köszönöm,én is pc felé hajlok,megpróbálok jòt keresni :)
2012. dec. 23. 16:42
 8/27 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen konfigot keressek 150K körül?Leírnátok pontosan kb mi legyen benne?Találtam egy másik gépet,olyan mint amit írtam feljebb,de 1600MHz-s ram van benne,nVidia GeForce GT 640es 2GB-s videókártyával,Intel H77 chipset.20K -val több mint az előző.Vélemény?
2012. dec. 23. 19:21
 9/27 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi pénzből veszel xboxot amit rghzol és nem kell játékokat venned. A maradékból meg lcd tvt hozzá...
2012. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
cod black ops 2 neked hol TÖBB tizezer ft? ember 12,000Ft-ért meg lehet venni és nem szép dolog a kiadók munkáját is semmibe venni,szépen megveszed,ők azért dolgoztak pár hónapig hogy te játsz rajta nekik meg abból lesz a fizetésük a cégnek meg a haszon,de ha így fojtatjuk hogy nem veszi meg senki PC-re nem fogják ki írni rá semmit mert a PC hozza a leg kevesebb bevételt,GTA 4 nél is így volt akinek konzola volt már rég meg volt PC-n meg +1 hónnapot kellet várni és elég szar is lett PC-n mert nem éri meg nekik
2012. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!