Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen táblagépet javasolnátok...

Milyen táblagépet javasolnátok? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék táblagépet venni,max 50.000 ft,ig

ezeket találtam jónak:

prestigio multipad 8.0 [link]

navon platinum 10 [link]

concorde tab play [link]

concorde tab 9,7 [link]

MY audio series 8 [link]

wayteQ xtab 80 [link]

media tech cassius [link]

maxell maxtab [link]

[link]

ferzon wide [link]

prestigio 9,7 [link]

[link]

funscreen hydra [link]

NA én nagyából ezeket néztem ilyen 45.00 Ft-ig melyik a legjobb tablet? vagy nektek melyik vált be esetleg?


2012. dec. 23. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Concorde tab play vagy Wayteq xtab 70dc
2012. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Concorde Tab Play, 45k-ért talán best buy.
2012. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem gyerekek!!!! a PLAY valóban igen jól lett meg csinálva meg minden de van 2 fatális hibája!! szeretnék lőre szólni!!

1, a készülék nagy részének gyárilag, vagy a szállítás során( nem tudni miért)el van csúszva a képernyője. Nem kell máris megijedni, van akinek 2-3 pixel sor van balra v. fel elcsúszva de akad akinek több! TERMÉSZETESEN AKADNAK KIVÉTELEK!! ( csak sok ilyen esettel találkoztam ( 10 emberből 6 nak el volt csúszva, de mondom ezt csak én kutattam ki))

2. ez sajna már mindegyik darabra vonatkozik: elég ócska a WIFI-je!! sajnos, de a router-től 3-4 méterre már le dob a netről. otthon még megoldom nehézkesen pl.: bebújok a router mellé vagy valami. De egy bevásárló központban, étteremben, vagy olyan helyen ahol nem tudsz a jel forrásához közvetlen ül odaférni az már kissé kellemetlen!!! ( szerintem ennek fő oka a fém hátlap, ami elléggé leárnyékol mindent! ) DE LÁSSUK BE, EZEKNEK A KÉSZÜLÉKEKNEK A FŐ CÉLJUK, AZÉRT LETTEK KITALÁLVA HOGY MINDIG ONLINE TUDJAK LENNI, FILMET NÉZZEK FACEBOOK-OZZAK ÉS LE,FEL TÖLTSEK ZENÉKET! EGYSZÓVAL A WIFI ELENGEDHETETLEN EZEN KÉSZÜLÉKEK NORMÁLIS HASZNÁLATÁTÓL!!!!!! megjegyezném én nagyon akartam egy ilyet! csak azért nem vettem mert elfogyott az üzletekből mire mentem. DE JOBB IS MINT HA ITTHON DÖBBENEK RÁ HOGY ILYEN HÁTRÁNYOSSÁGA VAN!!

2012. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem DPS dream 9"-os tabletem van, nagyon megbízható, megéri az árát szerintem, nekem semmi problémám nincs vele.: [link] De kisebbet is tudsz rendelni, ami olcsóbb, az is ugyanazokat tudja, mint a 9"os, csak annyi, hogy kisebb.: [link]

Remélem segítettem.

2013. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!