Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen 9,8" feletti táblagépet...

Milyen 9,8" feletti táblagépet ajánlatok?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szeretém venni karácsonyra. Szempontok, hogy lehessen rajta normálisan internetezni, zenét hallgatni, videót nézni, és levelet írni. Nagy kijelző kell neki. Abból az egy feltételből nem megyek alá. Néztem a Neuxus 7-et, de a 7" kicsi, a 10"-os változat meg még nem kapható itthon.

Keret max 80 ezer, 85 ezer, de az már nagyon a felső határ. Válaszokat köszönöm.



2012. dec. 11. 17:30
 1/8 petko333 ***** válasza:
google nexus 7 [link]
2012. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 petko333 ***** válasza:
bocs nem olvastam végig ! rögtön rávágtam hogy nexus 7 de ha mégis meggondolod magad akkor ez egy nagyon jó kis cucc
2012. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10"-es tabletek amik jók is ennél drágábbak.
2012. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jófej:D ***** válasza:
concorde tab novum?
2012. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jófej:D ***** válasza:
Ez 65 körül van. Ennél nem tok jobb tabletett ilyen árban. (előző voltam)
2012. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megyek majd szombaton kipróbálom a Media Marktban a Nexus 7-et, mert mindenhol ezt ajánják. Tudom, erős, ismerem a hardvert, és a szoftvert is, csak sehol nem találtam ehez a 10"-hoz hasonló méretet ilyen erővel szerelve. Laptopomon Windows 8 megy, nagyon tetszik anyunak, de win 8-as tabok 200 felett vannak...annyim azért nincs.

Ötleteket várok még. Utolsó! Azt a márkát nem ismerem, mennyire megbízható? Nem félévben gondolkozok, hanem években, ezért érdekel.

Esetleg az Samsung Galaxy Tab 2 10.1?

2012. dec. 12. 18:11
 7/8 Jófej:D ***** válasza:
A nexus 7 szerintem mindenkép. Azzal a tudással ami nekem van szerintem a nexus-nak job a processzora (mert 2 mag helyett 4 magos) és talán tovább is bírná.
2012. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jófej:D ***** válasza:
Viszont a concorde porcesszorának órajele több min a samsungénak. De ezek közül a concorde a legmegbízhatatlanabb (nem úgy értem hogy az nagyon megbízhatatlan csak a többi talán megbízhatóbb).
2012. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!