Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 nem tudja az élsimítást?

PS3 nem tudja az élsimítást?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy ps3 készüléket(slim 320gb), 80 centis hd lcd tv-n játszom rajta és észre vettem, hogy eléggé recések a vonalak, ezelőtt xboxot használtam ott ezt nem vettem észre. mi lehet az oka?

2012. dec. 25. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Játékfüggő, valahol elég recések, valahol meg tökéletes, de mindkét konzolról elmondható, hogy élsimítás szinte 0 benne.
2012. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmm. értem. köszi, tudsz mondani olyan játékot ahol tökéletes? mert jelenleg még csak 2 játékom van és mindkettőnél fennt áll a probléma :S
2012. dec. 25. 11:07
 3/8 kiss oliver ***** válasza:
god of war3!! uncharted sorozat!!!killzone sorozat gt5,stb stb stb!!
2012. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kiss oliver ***** válasza:
ja és amugy átkell állitani a beállitásoknál!! ps smooth on-off!
2012. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ksözönöm szépen a válaszodat, még annyit leirnál, hogy hol érem ezt a beállitást? uj vagyok ps-el :P
2012. dec. 25. 20:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Megtalátlam! Hát CoDba nem lett jobb a helyzet :( kiváncsi vagyok majd a gow-al milyen, remélem nem a ps-em hibás :(:)
2012. dec. 25. 22:11
 7/8 kiss oliver ***** válasza:
cod-ot nem igazán probáltam még, de a gow-ot igen! remekmü!!!a én nem vettem észre semmi recés dolgot, lehet hogy a tv-m miatt söt még a deadspacen sem pedig nem mostani game estleg a tv-én is állithatsz vagy hdmi?
2012. dec. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tv - beállításokkal művészkedtem, mindent probáltam, HDMI-kábellel használom, igen!
2012. dec. 26. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!