Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet bekapcsolni...

Miért nem lehet bekapcsolni sok játéknál az élsimítást és az anizotrópikus sszűrést sok játéknál?

Figyelt kérdés
videokari: iNTEL gma X3100 Integrált: Intel GL960/GM965 Chipset - Graphics Controller 0 [C-0]
2010. jan. 15. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ez a grafikus kártya szar. Amúgy sem játékokhoz fejlesztették ki, nincs mit szépíteni.
2010. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet bekapcsolni, mert az a videokártya ezeket nem tudja.
2010. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert nem minden videókártya támogatja a csúcs beállításokat

teljesítményből eredően.

Itt egy pálda a Crysis:Nekem GTS 250-es Vidkarim van és élsímításra enged 16xQ, de havernak az ATI 4830 -a cs 8X -t.Be sem tudod állítani mert a játékban neki fel sem tünteti hogy a 8x -nál van nagyobb.

2010. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de csak pár játéknál nem engedi és a videokari tuti támogatja...mert már volt hogy 8x-osra is be tudtam állítani...A Tomb Raider Anniversary-nél meg eggyátalán nem engedi
2010. jan. 16. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem játékfüggő és hardware követelménnyel van kapcsolatban.
2010. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző:Nem szeretnélek megsérteni,távol álljon tőlem,de az integrált videó kártyákat nem játékra találták ki ezért az egész felépítése és struktúrája sem felel meg ezeknek a követelményeknek.Ez lehet a probléma.
2010. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Okés.Köszi a válaszokat...Lehet nem játékra találták ki de pl az UT2004-et fullon viszi...Tudom hogy nem egy atomerőmű de ha már van gépem akkor játszani is szerenék vele :P...2004-ig általában csutka grafkón viszi a játékokat...De ezt nemértem hogy miért van hogy eggyik játéknál engedi másiknál meg nem.Nem olyan rossz kari ez mint ahogy sokan állítják...Sokmindent tud...


[link]

2010. jan. 16. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!