Navon Platinum tabletet vettem de az angry birds nem kompatibilis vele, mi a baj?

Figyelt kérdés
Ennek a tabletnek 4.0 az androidja ha jól tudom. A marketben néztem játékokat köztük az angry birds-öt. Beírtam tehát a keresőbe. De amikor betöltött csak a fizetősöket jelenítette meg. (amik szinte semmivel sem különbözőek az ingyenesnél) Ez már fura volt nekem ezért google-ba is beírtam h angry birds. Rányomtam se kiadta a marketes formát de oda írt h nem kompatibilis. De miért? A fizetősöket pedig miért engedné letölteni? Az nem ugyan az szinte? Ja és mit csináljak? Nem tudom majd ezt a játékot letölteni? :(

2012. dec. 25. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van,én sem tudtam telepíteni Play-ről,de viszont gépről letudod tölteni, a www.mobiliod.hu webhelyről. A letöltött APK-t rárakod a tablet SD kártyájára . A tableton megnyitod a filemanagert ott megjelen az APK és azt kicsomagolod=kész is.
2012. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
www.mobiloid.hu bocs
2012. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. Most megpróbálom!
2012. dec. 27. 14:17
 4/4 Ákos510 válasza:
nekem is navon 10 van. A playről letöltöd a 1mobile (vagy mobile 1 ) market alkalmazást és ott a teljes verziós játékokért még fizetni sem kell (pl: Disney where is my játékok meg temple run...) nagyon jó és egyszerűbb kezelni mint a playt. Egy a baja kevesebb applikáció an mint a playen de a játékok zöme megtalálható!
2013. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!