Az apple iPod nano, az jó fajta iPod? Van vele valamilyen probléma?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért szerintem olvasgass Apple-barát fórumokon a termékeikről, mielőtt trendi módon veszel egy olyan médialejátszót, aminek csak a nevét ismered. Tény, hogy az Apple márka nagyon drága, de magas minőségű. Nem tudom, neked mit takar a 'jó fajta', de az iPod, az iPod. Megosztja a világot. Szép, jó, gyors, könnyű, kicsi, hátránya az iTunes, csak ezzel rakhatsz rá tartalmakat.

Szerintem egy iPod áráért vegyél egy 16 GB-os Sony walkman-t. gyakorlatilag ugyanazt tudja és mégis Sony. És nem kell külön program, hogy zenét rakhass rá.

2009. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 2 éve Nano-m van és eddig semmi gondom nem volt vele. Megéri az árát.
2009. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

persze, hogy az, az apple nem szarral gurigázik, minden terméke kiváló minőségű


ha nanot akarsz, mindenképpen a legújabbat vedd, gyorsabb, jobb, mint az előzőek, és van benne kamera, bár mondjuk az olyan szar, hogy csak videózni képes

2009. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én most vettem az ipod-omat a saturnban, de én az iPod touch-ot vettem, mert 5ezer ft különbség volt a kettő között, de azért nem mindegy h mit tud, pl touch-on tudsz internetezni, szinte az mint az iphone csak nem lehet vele telefonálni, meg fényképezni..
2010. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!