Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? 4 fajta gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 4 fajta gyógyszert szedtem már, de mind el probléma volt!

Figyelt kérdés
Ha nem szedem a fogamzásgátlót akkor meg csúnya pattanásos az arcom és mindig elkapok valamilyen fertőzést!
2009. okt. 23. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A piacon jelenleg minimum 50 készítmény van forgalomban, szerintem lehet még válogatni.
2009. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem bármilyet szedsz ezután is lesz vele problémád, úgyhogy tegyél le a fogiátlóról. egyébként a pattanásos bőrre nem a fogamzásgátló a megoldás, hanem bőrgyógyász. van egy Roaccutan nevű készítmény, csak szigorú ellenőrzés mellett szabad szedni meg sok szabályt kell betartani, de garantáltan 100% hogy segít. kérdezz meg róla egy bőrgyógyászt.
2009. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!