Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az új samsung galaxy fényképez...

Az új samsung galaxy fényképezőgépekkel lehet telefonálni is?

Figyelt kérdés
És ha igen pontosan melyikek azok?Pl van egy 40 ezres úgy tudom hiába smart,telefonálni nem lehet vele.

2012. dec. 27. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuss neki még egyszer.
2012. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha a galaxy camerára gondolsz,akkor nem lehet.
2012. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első:

Vagy te a falnak.Vagy egy nyelvtankönyvnek ami segít a szövegértésben.Gondolom életedben nem hallottál a termékről és most"Dik telefonkamera hát ez hülye,inkább lehurrogom mint utána olvassak"

Igazi magyar mentalitás.

2012. dec. 28. 18:35
 4/4 A kérdező kommentje:

2.

Igen arra.Hisz a "camera"az azt jelenti fényképezőgép.Naivan azt hittem így is érthető:)

Köszi!Volt egy cikk aminek a címe az volt,hogy fényképező és mobil egyben,a cikket nem volt időm elolvasni,most már nem találom.Nem tudtam,hogy arról van-e szó,hogy csak egyszerűen alkalmas a világhálón való megosztásra a wifi miatt-akár a galaxy mobilok,vagy ténylegesen alkalmas telefonálásra.

2012. dec. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!