Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a tapasztalatotok erről a...

Mi a tapasztalatotok erről a TAB-RÓL? Érdekelne a véleményetek ( Prestigio MultiPad 8. 0-ról )

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy ConCorde tab play tabot ( [link] De most hogy utána jártam hallottam hogy nagyon sz@r a WIFI vevője!!! ERRŐL TI HALLOTTATOK MÁR? mi a véleményetek a play wifi vevős problémájáról?

NA EZÉRT GONDOLTAM HOGY INKÁBB HANYAGOLOM A PLAY-t, ÉS INKÁBB VÁSÁROLOK EGY ILYET: [link] NA? SZERINTETEK?

MEGÉRI LEMONDANI A ConCorde-ról ennek a Prestigio JAVÁRA?

JÓL JÁRNÉK A 2. VÁLASZTÁSSAL?



2012. dec. 27. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedet nyugodtan felteheted itt. Szerintem tudnak segíteni. [link]
2012. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!

érdekes én is ezt a 2 tabot néztem,én tegnap megrendeltem a prestigiot. Nem hallottam hogy szar a wifi vevője,szerintem ez nem igaz mindegyik készülékre.

Igaz concordeon van bluetooth és 16 gigás,de prestigio full hdban játsz le felvételeket,neki is nagyon erős a procija.

Szép a kijelzője,bár ez mindkettőre igaz.

Nekem prestigio jobban tetszik...

2012. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D :D köszi!
2012. dec. 28. 13:39
 4/8 anonim válasza:

A tab play jobb választás, sokkal gyorsabb mint a prestigio.

A tab play-nek szebb a kijelzője, mivel neki IPS ellentétben a prestigio TFT kijelzőjével. A tab play ugyan úgy lejátsza a full hd filmeket, ahoz már egy 20 ezres tábla is elég.

2012. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ami az első válasznál van az is IPS kijelzővel van A kérdés megér-e annyival többet a ConCorde?
2012. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen de azt hallottam hogy a ConCorde PLAY wifi vevője valami iszonyatosan rossz!! most nem tudom h érdemes-e kockáztatnom!. sokan mondják h a router-től 3 méterre már ledobja őket a hálózatról. na most egy bevásárló központban, étteremben mit csináljak?
2012. dec. 30. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első választ én írtam. Én azért mertem ajánlani, mert én is ez mellett döntöttem karácsony előtt megjött, problémám nincs vele. Vásárlás előtt én is sokat nézelődtem, mi lenne a jó így akadtam a fórumra Az utolsó oldalakon olvashatód, hogy jó erős wifi-vel rendelkezik. Ahogy a többi Prestigio is. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy van, aki reklamál, hogy szakadozik neki a kapcsolat ez nem biztos, hogy a készülék hibája. A playrol én is olvastam ilyen problémát.
2012. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem attól is függ hogy mire akarod használni, meg hogy nem lenne-e kicsi az a 7colos kijelző.
2012. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!