Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy 5.1. es Technika...

Kaptam egy 5.1. es Technika Home Theatre System hangfalszettet. Használati utasítás szerint bekötöttem, működik rendesen. Az a baj vele hogy rendkívül halk. Filmnél, játéknál, zenénél, . Mindennél?

Figyelt kérdés
Csk akkor hallok valamit ha hozzányomom a fülemhez a hangszórót. Hogy vehetném feljebb a hangerőtt? Maxon feltekerve alig hallani, ugyanolyan halkan szól az összes.
2012. dec. 28. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mihez van kötve? milyen kábellel? Milyen op. rendszer? Hangbeállítások a vezérlőpultban? Jó helyre kötötted?
2012. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is egy hasonlo van hatuljan subwoofer teljesitmenyere 10W van irva es az 5 hangszoroval eggyutt 30. En elegge barkacs modon kottotem a laptopomra es jol megy... A laptopba es 3,5 mm csincses megy es annak a vege 2 re agazik ket foglalatra agazik. Az egyik foglalatba tettem egy elosztot es abba dugtam a subwooferbol kivezetto 2 hangszoro kabelt a masikba amelyikbe nem ragtam elosztot abba dugtam a subwoofer kabeljat... Igy csak 2 hangszoro megy meg a melynyomo ha tobbet ra kotnek lehet eloszlana a teljesitmeny de nekem a laptopra igy is megfelel es ha nem akarpm hogy mennyen a melynyomo bektotttem helyebe a center hangszorot es akkor csak atdugom a subwooferbol kivezeto kabelt a subwoofer fogalatbol a center foglalatba :D ha tevere.vagy egy.normalis gepre kotom ott mar mashogy szoktam :D olvasd el az utasitast hozza vagy a gepen alitsd be azis lehet rosszul.van bekotve.vagy a.kabel hibas amivel bekototted...(ui. Nem tudok minden szakkifejezest pontosan mez bocsi az ekezetekert telorol irtam :D)
2013. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!