Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha már van egy sima erősítőm,...

Ha már van egy sima erősítőm, és vennék egy pedált (distortion), akkor működne rendesen minden?

Figyelt kérdés
Bővebben tehát, akarok venni egy használható elektromos gitárt, de nekem már van egy egyszerű előerősített jelbemenetű erősítőm. Namost, az előerősítést gondolom egy pedállal meg lehet oldani, amiben van egy torzító minimum, akkor minden jól fog működni?

2012. dec. 15. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a fene az a sima erősítő?
2012. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Például, hogy nincs előerősítője és nem gitárkombó. Így érthető?
2012. dec. 15. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egy sima distortion pedált kötsz rá, akkor valami borzalmas zizit fogsz csak kapni.

Valami multieffekt kell, amiben van hangfalszimuláció is, olyannal használható lehet.

2012. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. És árban milyen drágák a multieffektek? Nem kell nekem nagyon profi, csak legyen elfogadható.
2012. dec. 15. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:

15 000-500 000-ig.

Én leginkább valami Line6-et keresnék, ezek egész jól szólnak vonalból.

2012. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 15. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!