Milyen frekvenciára kell rakni a rádiót höoy a lehető legjobban működjön a transzmitter a kocsiban?

Figyelt kérdés

Tudjátok ez: [link]


Amivel mobillal összedugva tudsz zenét hallgatni.



2013. jan. 2. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan frekvenciára, amelyiken a te környékeden semelyik adó sem sugároz. Itt egy táblázat, benne van hogy hol milyen adók vannak:

[link]

2013. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hm...akkor nem ez lesz a baj (88,3-ra raktam, sem MR1, sem Mária Rádió nincs mer pesti vagyok).


Esetleg van neked (vagy bárki másnak) tapasztalatod a transzmitterrel kapcsolatban? Mitől lehet az hogy a magas hangoknál recseg? Nem a zene minőségével van baj, nem is a vétellel, mert akkor a mélyet nem adná le


Ettől függetlenül ment a zöld kéz és köszönöm!

2013. jan. 2. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi a zöld mancsot :)

Jó tapasztalatom nem nagyon van, csak hasonlóak a tiédhez. Működik-működik, de néha recseg, a hangminősége is... olyan amilyen. A magas recsegést esetleg okozhatja, hogy túl nagy jelet kap, és túllöki az FM-modulátort... próbálj meg valami optimális hangerőt találni a mobilon. Jó, tudom, ha meg túl halk, akkor a zaj lesz nagy. Ezek már csak ilyenek :-/

2013. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálom nem mobilról hanem pendriveról, hátha.


Basszus ez így nem vmi jó, mert az ember a mai (szerintem gyenge felhozatalú) rádiók mellett a saját zenéjét szívesen hallgatná...

2013. jan. 2. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!