Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől akadozik, recseg egy új...

Mitől akadozik, recseg egy új laptopon a film?

Figyelt kérdés
Egy ideig nincs semmi gond, aztán filmnézés közben elkezd recsegni, kicsit akadozni a film. Ha neten nézek videót, ugyanez a helyzet. Karácsonyra kaptam, szóval még alig volt használva. Kb. 2 napja csinálja ez.

2013. jan. 2. 19:50
 1/6 anonim válasza:
Milyen minosegben nezed? Mert az se mindegy. Pl.: egy Full HD (1920X1080) film lejatszasahoz mar komolyabb hardver kell. Ha mondjuk van egy 2 magos 2 GHz-esed akk nem indokolt a szaggatas. Ha ez megvan akkor nemtom. Nem fut valami mas folyamat a gepeden? Ja am sry hogy nincs ekezet :D
2013. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyenekhez sajnos nem értek. Igaz, a film HD volt, de más filmeket is megnyitottam, amit korábban akadásmentesen meg lehetett nézni. Amikor akadozott, akkor minden film akadozott. És azt sem értem, hogy egyszerű netes videó miért recseg ugyanúgy. Volt, hogy csak zenét játszottam le, és az is recsegett. De érdekes, mert van, hogy abbahagyja.
2013. jan. 2. 20:21
 3/6 anonim válasza:
Hát passz. A meghibásodás milyen rendkívüli dolgokat csináltál vele amitõl recseghet?
2013. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocs elírtam. A második mondatot úgy akartam kezdeni hogy a meghibásodás elõtt.
2013. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi szokatlant nem csináltam vele, de úgy tűnik megoldódott a probléma:)
2013. jan. 6. 21:48
 6/6 anonim válasza:

kiderült végül, hogy mi a baj? csak mert nekem is ezt csinálja, ráadásul elég jó hardverek vannak benne, és nagyon zavaró.

amikor recsegett, nem tűnt fel, hogy melegedni is elkezd a gép?

van olyan, hogy csak egy zenelejátszó fut, és mégis fújja a levegőt mint egy őrült, és akad meg recseg.

2013. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!