Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad 4 vs Galaxy Note 10.1....

IPad 4 vs Galaxy Note 10.1. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Már volt a kezemben iPad és Androidos tablet is, de nekem mindkettő nagyon bejön. Kinézetben mindenképpen az iPad tetszik jobban, valamint már megbarátkoztam az iOS-al, a telefonom révén, a Droiddal hetekig szenvednék. (Úgy gondolom hogy iPhone mellé iPad illene, nem?) Kérem az ár/érték arányt, a menőségfaktort, és ilyesmiket ne nézzük, valamint kérem, hogy a fanboyok hanyagoljanak mindkét tábor részéről.

Na szóval: Applikációk terén és az alkalmazások/játékok minőségében melyik jobb? Melyikben van szebb képernyő? Minőségben/összeszerelésben melyik a jobb? Olyan 1,5 évre venném, addig melyik tartana ki jobban mind szoftveres, mind hardveres szempontból? Melyiknek nagyobb az üzemideje? Hangminőség melyiknél jobb? (filmnézés, zenehallgatás)

Köszönöm a válaszokat!:)



2013. jan. 3. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
iPad, ha az ár nem számít.
2013. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szeretem a googlet és nem vagyok nagy apple párti de vedd meg a ipadot minőségibb sokkal megbizhatóbb kevesebb szeméttel teli istore igy aztán kevesebb idegeskedés. ipad sokkal jobb minőségű és tovább is lesz támogatva mint a galaxy tab. és is most fogok áttérni hasonló indokok miatt
2013. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

iPad.

Ha mondjuk Nexus 10 lenne a Galaxy Note helyett akkor azt mondanám Nexus 10, de így egyértelmű.

Ahogy írtad kinézetre jobban tetszik és az oprendszert is jobban ismered már, ez már előny, illetve jelenleg több tabletre optimalizált app van iOS-re, mint Androidra (de jövőre ez valószínűleg már nem így lesz).

2013. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt a Nexus 10-et megnézem, eddig csak a 7-esről tudtam.:)
2013. jan. 4. 06:28
 5/13 Multigod97 ***** válasza:
Igazából az egy eléggé jó minőségű androidos tablet. Nekem legalábbis a legszimpatikusabb, de szertintem az iPad színvonalát nem üti ez sem meg.
2013. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
iPad
2013. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem Note 10.1-em van, tesómnak pedig Ipad 3-a.Elég sokat használom mind a kettőt,és azt kell mondanom,hogy a Note nekem sokkal barátibb.Olcsóbb, jobb hardverileg(4 magos processzora van míg az Ipad-nek csak 2)de észrevehető teljesítménybeli különbség nincs köztük. Sokat dob rajta az s pen,például én gyakran a Note-tal tanulok.A Note hátránya esetleg annyi,hogy műanyag háza van,ez sokakat zavarhat.(Engem semennyire nem zavar)App-ok is vannak rá szép számmal.És a hangzása is jobb.(2 hangszórója van elöl) Én a Note-ot ajánlom neked ha szeretsz irogatni,rajzolgatni,de egyébként ízlések és pofonok.Nézz youtube-on videókat és amelyik jobban tetszik azt vedd meg. :)
2013. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egy egyenes vonalat nem tudok húzni, szóval a rajz nem az erősségem.:) Pont az zavar, hogy műanyagházas, és a hátulja nagyon nem tetszik, szemben az iPad-del. Amikor unatkozom, vagy eszembe jut valami, mindig írogatok/leírom, szóval a kézírásfelismerés jó pont lenne.:)

Az appokkal nem vagyok teljesen tisztában. Úgy tudom, hogy a Droid a népszerűbb, de az iOS-ra van több alkalmazás. Vagy máshogy lenne? Ja, megnéztem a Nexus 10-et, de olyan hülye formája van, hogy a specifikációt már meg sem nyitottam. De most nézegettem teszteket a Note-ról, nem is olyan rossz.:)

2013. jan. 6. 01:58
 9/13 Multigod97 ***** válasza:
Ezt mindig le kell írni :D Az iOS-nél egyáltalán nem számít a hardware. Akárhány magja lehet akárhány GHz-n, az iPad olyan jól van optimalizálja, hogy a most aktuális 4-es (dual core, 1,5GHz) odaveri az össze androidos vagy windows-os tabot. Amúgy meg igen, általában ez a különbség az Apple és a samsung között. Az Apple alumíniumból és üvegből építkezik, míg a samsung műanyagból. És ha iPhone-od van akkor szinte nem is érdemes gondolkozni ezen, mert az iCloud-al teljesen össze tudod őket szinkronizálni.
2013. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A mobiltelefonoknál egyértelműen az Android a jobb, hiába mondja az ellentétjét akárki. Ellenben a tableteknél még az Apple vezet, még várni kell 2-3 évet, míg ebben is jobbak lesznek az Android tabletek.
2013. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!