Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad 4 vs Galaxy Note 10.1....

IPad 4 vs Galaxy Note 10.1. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Már volt a kezemben iPad és Androidos tablet is, de nekem mindkettő nagyon bejön. Kinézetben mindenképpen az iPad tetszik jobban, valamint már megbarátkoztam az iOS-al, a telefonom révén, a Droiddal hetekig szenvednék. (Úgy gondolom hogy iPhone mellé iPad illene, nem?) Kérem az ár/érték arányt, a menőségfaktort, és ilyesmiket ne nézzük, valamint kérem, hogy a fanboyok hanyagoljanak mindkét tábor részéről.

Na szóval: Applikációk terén és az alkalmazások/játékok minőségében melyik jobb? Melyikben van szebb képernyő? Minőségben/összeszerelésben melyik a jobb? Olyan 1,5 évre venném, addig melyik tartana ki jobban mind szoftveres, mind hardveres szempontból? Melyiknek nagyobb az üzemideje? Hangminőség melyiknél jobb? (filmnézés, zenehallgatás)

Köszönöm a válaszokat!:)



2013. jan. 3. 23:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor az iPad-et választom.:) Köszi!
2013. jan. 6. 16:26
 12/13 Boram válasza:

szia!

ha még aktuális akkor mondanék pár dolgotmivel volt szerencsém mindkettőt használni

Kijelző: ipad

audió: note nem takarod le a kezeddel és sztereoés tényleg szebben szól

design: note a hátlap műanyag viszont mindkettő csúnyán karcolódik még az ipad is .

alkalmazások: egyértelmű android→ néha megröccen és bosszantó de sokkal szabadabb , ha nem zavar akkor Ok

Idáig nálam fej - fej mellett haladtak csak a kíjelző amitényleg durva az ipaden

Storage: 50 GB dropbox a notehoz jól jön de különösebben nem érdekel mivel úgyisvan wifi mass storage.

programok terén viszont az ipad nalam leszerepelt csomót nem lehet idehaza nohasználni lásd siri.

Végül én a note mellett döntöttem a toll az valami eszeveszettül jó tényleg lehet használni munka iskola során ha ez neked is fontos akkor mindenképpen ezt ajánlom(persze a toll sem hibátlan) de ha a retinával akarsz vagizni akkor ipad de az úgyis pár hét alatt elmúlik


billentyűzet: alapvetően egyik sem a legjobb mindkettőn bajos az ékezet, note lassan adja be ipad elválasztja a ragokat.


A note az eddig legjobban összerakott android, de még mindig vannak bosszantó dolgai ipaden ez kevésbé található. (azert nekem sikerült párszor kifagyasztani szóval nem igaz hogy az alma nem fagy)

Alapvetően eggyikkel sem jársz rosszul megjegyzem mikor én is mérlegeltem nexus 10 hamar kiesett ronda.

Az spen, az alkalmazások sokasága és a multitask nekem annyira bejött hogy ez kárpótolja a retinát és az akadásmentesebb rendszert.

2013. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Boram válasza:

még két dolog a note mellett offline IGo GPS és számomra ez a kilyelző arány is szerencsésebb mivel nincs körbe fekete keret. ezt is Spenn el írtam

egész türhető bár a k,b és a nagy I - vel gyakran meggyűlik, a bajom

2013. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!