Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges egy 100Hz-es TV-n...

Josko68 kérdése:

Lehetséges egy 100Hz-es TV-n állítani, hogy 50Hz-es legyen? Pl: KV-29LS60K Sony hagyományos sík képcsöves típuson?! (nem vagyok szőke nő)

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél rajta állítani?

Nem, nem tudsz rajta, nekem igaz Kv-32-sem van, de azon sem lehet állítani.

100Hz-en a jel/zaj viszony aránya javítható. Azaz kevesebb vibrálás lesz a képernyőn, amit nem biztos, hogy észreveszel, viszont a szemed érzékeli.

2013. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig az vagy:D


Van egy rövidebb válaszidejű képernyőd de valamiért meg akarod duplázni .

Éppen az volt azoknak a lényege hogy nem 50Hz vibrálósfos volt hanem szemkímélő 100hz,most mért akarod visszacsinálni?


Jobb lenne ha remegne a szemed sarkában a kép?

2013. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,volt egy ilyen sony-nk,de az 50Hz-es volt...az sokkal élesebb és szebb színekkel rendelkezett...a fehér az fehér volt,itt a fehér az szürke és homályos a kép rendesen.

Lehet,sőt biztos hogy nem vibrál,de a színek és a képélesség meg sem közelíti az 50Hz-eset.

2013. jan. 5. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem frekvencia függvénye. Vagy állítanod kell az RGB-n vagy, le kell bontanod a tv hátulját és állítasz fókuszon. A te típusod elvileg dupla fókuszos.

Vagy a sorkimenőn, vagy a panelon találsz hozzá potmétert, azzal tudsz állítani rajta. A KV-29 típusban egyébként gyakran mentek tönkre a képcsövek. Szóval érdemes szerelőt hívni, hogy ő is lássa mi okozza a hibát. Látatlanban ezek lehetnek még amiket írtam.

2013. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!