Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire megbízható a Nokia bele?

¡Converse! 182 kérdése:

Mennyire megbízható a Nokia bele?

Figyelt kérdés
A Nokia 500 -somra szertetnén fel telepíteni, de nem igazán ismerem . Akinek ilyen van a telefonján kérlem írjon. Előnyök,Hátrányok....stb

2013. jan. 4. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak előnyei vannak. Hátrányai nem.
2013. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Frissítés előtt adj meg neki egy biztonsági kódot mindenképp! (12345) Ha nem teszed, akkor később nem fogod tudni nullázni a hívásidőt, vagy bekapcsolva resetelni a mobilt. Tapasztalat.
2013. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden nokiának alapból 12345 a biztonsági kódja...
2013. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tudom nagyon jól, de frissítéskor kéri, hogy adj meg egy biztonsági kódot (ha jól rémlik), amit ha átlépsz, onnantól semmilyen gyári, vagy egyéb kódot nem fog elfogadni. Ezzel szívtam az 500-ason.
2013. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, az nem a telefon hanem a te hibád volt.

Kérdező:

Hátrányai nincsenek. Már kijött a Belle Refresh is, még több újdonsággal. Nagyon megbízható, igen jól sikerült. A telefont is optimizálja a teljesítmény érdekében, teljesen új a felhazsnálói felület. A főképernyő is teljesen új + az android szerű "redőny".

Viszont:

Ha mégsem tetszene, otthon már nem tudod vissza tenni a régebbi szoftvert (Anna), mert az downgrade-nak számít, és tönkremegy a telefon. Magyarul régebbi szoftvert még VÉLETLENÜL SE próbálj meg feltenni, ezt csak a szervízek tudják, azokból is a magasabb rangúak, mert úgymond szervíz box kell hozzá.


A frissítést meg lehet csinálni OTA (Ove-The-Air, azaz a telefonon keresztül), vagy letöltöd a Nokia Suite alkalmazást, és azon keresztül végzed el a frissítést.

Összefoglalóban:

Veszteni nem tudsz, csak előnnyel jár. Manapság már minden új symbian app Anna/Belle-re jön ki, de egyre inkább csak utóbbi.

A biztonsági kód alapesetben 12345, ha nem változtattad meg. Ha frissíted, ez lesz a biztonsági kód, amit természetesen meg lehet változtatni.

2013. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 richtarik attila válasza:
nekem is nokia 500-om van es hát né
2013. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 richtarik attila válasza:
nekem is nokia 500-om van es hát néha azért legszivesebben földhöz csapnám amikor minden ok nélkül lefagy vagy amikor felhivnak és csak zugást hallani és azt hiszik direkt nem veszem fel.letöltöttem játékokat de csak a kijelző felét adja be azt is sötétitve és még sorolhatnám.viszont szép éles képe van jó rajta zenét hallgatni ez a legtöbb középkat.mobilrol nem mondhato el pedig grafikus eq sincs benne rs egyszrrü a kezelése
2013. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!