Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi nem lehetséges egy iphone/i...

Mi nem lehetséges egy iphone/ipod/ipad/macbookon?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy melyek azok a dolgok amiket nem tudsz megcsinálni egy apple termèkkel egy androidos tablethez/telòhoz vagy egy windowsos laptophoz viszonyítva?Os x-en fizetni kell az alkalmazásokért vagy le lehet tölteni mint windowsra?Olyat hallottam,hogy pl iOS en nem lehet a netről letölteni semmit ami nem appstoreos,ahhoz hogy ingyen tegyünk rá vmi appot jailbreak kell stb.Szòval mi az amit nem tudnak az apple cuccok?

2013. jan. 5. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Elromolni nem tudnak. Nos igazad van, Apple termékre nem tudsz csak úgy letölteni, de aki meg tudja fizetni a 2-3x-os árat, az meg tudja fizetni az alkalmazásokat is. :)
2013. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aha...és jailbreakkel mi lehetséges?
2013. jan. 5. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
A világmegváltás. Viccet félretéve jailbreakkel hozzáférhetsz olyan tartalmakhoz és beállításokhoz, amit az Apple gyárilag nem tesz lehetővé. Gondolok itt az egyszerű csengőhangbeállítástól kezdve a legbonyolultabb lehetőségekig. Jailbreakkelt készülékkel már könnyedén letölthetsz bármit a netről, torrentezhetsz, szabadon állíthatod a készülék kinézetét stb. Bár továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ha valaki csak játék letöltés céljából akar jailbreakelni, az ne vegyen Applet.
2013. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Multigod97 ***** válasza:
Az Android "nagy elönye" az iOS-hez képest szinte csak annyi, hogy sokkal személyreszabhatóbb és könnyebben belelátsz a file-rendszerbe. Hogyha neked nem számít az, hogy nem lehetnek rózsaszínüek és kerekek az ikonjaid, és ki tudsz fizetni 2-300 forintot egy appért, akkor nemigazán éri meg androidot venni.
2013. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ùgylenne h pl egy iphone+ androidos tablet vagy egy laptop.Ìgy nem lenne baj letöltésekkel meg ilyesmivel,de lehet a végén jailbreak lenne.Azért szeretnék iphonet,mert ùgy vettem észre ,higy az optimalizáltság miatt eléggé gyorsan válasol a telò,ellenben az androiddal ami belassuk quad core-os telòn is.Igaz ez vagy csak én éreztem rosszul? Nekem egygyors telefon kéne ami hamar megnyit akármit ,nem igazán gamingre,szòval ez lenne a lényege az egésznek.Mielőtt elfelejteném: NEM vagyok apple fanboy!
2013. jan. 6. 16:13
 6/8 Multigod97 ***** válasza:
tehát a leírásod alapján jobban járnál egy iPhonennal
2013. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mik lennének azon a tényezők amik zavarhatnànak vagy hátrányban lennék pl. Egy androidossal szemben? Most nem arra gondolok hogy csengőhag beállìtás vagy testreszabhatòság.
2013. jan. 6. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem fagy le, nem gagyi műanyag, elfér a zsebedben, egykézzel is lehet használni, akkármilyen gigaherceket írnak sokkal gördülékenyebb a szardroidnál. hátránya nem igazán van, ami az lenne arra ott a Jailbreak.

Macbook: hátrány: ár és nuku komolyabb játék, előnye a kinőség gyorsaság, desing, Apple.

Ha megteheted csakis applet vegyél.

2013. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!