Hol tudok venni Olympus FE-310 típusú fényképezőgépemhez akkumulátort? Eredetileg nem adtak hozzá.

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte bármelyik elektronikai boltban,vagy Tesco stb. [link]
2013. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy AA típusú kell.
2013. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem elemre gondoltam, hanem aksira! :D
2013. jan. 5. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted a töltő minek van? A sima elemet nem töltheted viszont az aksit igen. Olyant keres ami töltővel van gondolom az sincs neked. Ezek csak Akkuk : [link]
2013. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem.. azt hittem lehet bele aksit is venni mivel elemet és töltőt kaptam hozzá de kb 40 kép után lemerül! :/
2013. jan. 5. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy azok az elemek is valójában akkuk nézd meg hogy rá van –e írva ,hogy rechargeable ha igen akkor töltsd fel nyugodtan, lehet csak le volt merülve azért olyan kevés képet bírt. (ha az van ráírva,hogy do not rechargeable akkor nem tölthető)
2013. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm! :)
2013. jan. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!